بلاگ تسلا تجهیز

نکات مهم خرید چیلر ابارا

اگر به دنبال خرید چیلر صنعتی هستید، خرید چیلر ابارا می تواند یک سرمایه گذاری خوب برای خنک کردن ساختمان شما باشد. در ادامه با تسلا تجهیز همراه باشید تا نکات مهم خرید چیلر ابارا را بررسی کنیم.

آشنایی با چیلرهای صنعتی

چیلرهای صنعتی دستگاه‌ های خنک کننده سیالات می باشند که در طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

مقایسه چیلر ابارا، چیلر یورک و سایر چیلرهای صنعتی

انتخاب چیلر مناسب برای یک پروژه صنعتی می تواند یک فرآیند پیچیده باشد. عوامل متعددی مانند ظرفیت خنک کنندگی، نوع مبرد، راندمان، قیمت و خدمات پس از فروش باید در نظر گرفته شوند. در این مقاله، به مقایسه چیلر ابارا، چیلر یورک و سایر چیلرهای صنعتی می پردازیم تا به شما در انتخاب چیلر مناسب برای نیازهای خود کمک کنیم.

لیتیوم بروماید برای چیلر چه فوایدی دارد؟

لیتیوم بروماید یک ماده شیمیایی منحصر به فرد با طیف گسترده ای از کاربردها است که باتوجه به مزایای آن مانند راندمان بالا، سازگاری با محیط زیست و قابلیت اطمینان بالا، به عنوان یک انتخاب ارزشمند برای طیف وسیعی از صنایع شناخته می شود.

کاربردهای چیلرهای صنعتی بزرگ

چیلر صنعتی دستگاهی است برای خنک سازی مایعات که در کاربردهای مختلف صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای چیلر یورک امریکا و چیلرهای 900 تنی و 1000 تنی یورک

چیلرهای یورک آمریکا به عنوان یکی از شناخته شده ترین برندهای چیلر در جهان، به دلیل کیفیت و کارایی بالا در بین طیف وسیعی از صنایع محبوبیت دارند. چیلرهای 900 تنی و 1000 تنی این برند به طور خاص برای کاربردهای صنعتی و تجاری با ظرفیت سرمایشی بالا طراحی شده اند.

موارد استفاده از چیلرهای هزار تنی

چیلرهای هزار تنی از جمله چیلرهای بسیار مهم در سیستم های تهویه مطبوع و خنک کننده می باشند که می توانند به طور موثر فضاها و فرآیندهای بزرگ را خنک کنند و در عین حال از نظر مصرف انرژی کارآمد باشند.

خنک سازی کارآمد و سازگار با محیط زیست با چیلرهای جذبی صنعتی

چیلرهای جذبی صنعتی دستگاه های سرمایشی هستند که از چرخه جذبی برای تولید آب خنک استفاده می کنند. این دستگاه ها در مقایسه با چیلرهای تراکمی سنتی، مزایای قابل توجهی از جمله مصرف انرژی کمتر، سازگاری بیشتر با محیط زیست و هزینه های عملیاتی پایین تر ارائه می دهند.

محصولات مهم چیلر یورک آمریکا

تعمیر و نگهداری برای همه سیستم های خنک کننده که معمولاً بهترین عملکرد را دارند اجتناب ناپذیر است. بنابراین، برای مراقبت و خدمات کارآمد، باید به قطعات و محصولات یورک آشنایی داشته باشید و کاربردها، عملکردها و ویژگی های آنها را بدانید.

مزیت استفاده از لیتیوم برومید برای چیلر

استفاده از لیتیوم برومید برای استفاده مجدد از بازیافت گرمای اتلاف، استفاده از آب گرم هدر رفته موتور گازی یا سایر فرآیندهای صنعتی در چیلر جذبی آب گرم یکی از راه های موثر برای صرفه جویی در انرژی، کاهش هزینه برق و صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های عملیاتی است.

چیلر جذبی ژاپنی (Japanese absorption chiller)

چیلر جذبی یک چرخه حلقه بسته است که از گرمای هدر رفته برای تامین سرمایش یا تبرید استفاده می کند.

چیلر ابارا؛ بهترین چیلر جذبی

چیلر ابارا (EBARA CORPORATION) پیشگام صنعت چیلر در ژاپن با ساخت اولین چیلر سانتریفیوژ ژاپنی در سال 1930 نشات گرفته است.

برج خنک کننده و تفاوت آن با چیلر

برج خنک کننده یک دستگاه حذف گرما می باشد که بر اساس اصل حذف گرما از آب، با تبخیر بخش کوچکی از آب که از طریق واحد به گردش در می آید، عمل می کند. مخلوط شدن آب گرم و هوای خنک تر، گرمای نهان تبخیر را آزاد می کند و باعث خنک شدن آب می شود.

چیلر جذبی چیست؟

چیلر جذبی با چیلرهای دیگر متفاوت است زیرا کمپرسور ندارد. در عوض از گرما برای تولید خنک کننده استفاده می کند. چیلر جذبی از فرآیند حرارتی شیمیایی استفاده می کند ولی چیلر معمولی به انرژی مکانیکی متکی است.

چیلر و کاربردهای آن

اگر تاسیسات شما از سیالات فرآیند یا ماشین آلات سنگین استفاده می کند که در نتیجه ی آن گرما تولید می شود، شما به یک سیستم چیلر صنعتی برای خنک کردن فرآیندها و اجزای داخلی ماشین خود نیاز دارید.

ما را دنبال کنید