محصولات مهم چیلر یورک آمریکا

محصولات مهم چیلر یورک آمریکا

تعمیر و نگهداری برای همه سیستم های خنک کننده که معمولاً بهترین عملکرد را دارند اجتناب ناپذیر است. بنابراین، برای مراقبت و خدمات کارآمد، باید به قطعات و محصولات یورک آشنایی داشته باشید و کاربردها، عملکردها و ویژگی های آنها را بدانید.

امروزه قطعات چیلر یورک و کیت های نگهداری پیشگیرانه آن برای خرید در دسترس هستند و تسلا تجهیز به عنوان تنها فروشنده چیلر یورک در ایران فعالیت دارد.
 

هشت محصول مهم چیلر یورک و عملکرد آنها

دوام طولانی مدت سیستم تهویه مطبوع شما به کیفیت قطعات اصلی یورک بستگی دارد. هر زمان که از قطعات اصلی در واحد شما استفاده شود، چیلر و سایر تجهیزات ضروری شما برای سال‌ها به خوبی کار خواهند کرد.
 
قطعه یورک چیلر: قطعات یورک برای یک سیستم گرمایش و سرمایش قابل اعتماد مورد نیاز است. قسمت چیلر تمام یورک برای تمام تجهیزات مشخص شده در دسترس است. ادغام این گجت‌ها در ماشین‌های یورک برای خنک‌سازی کارآمدتر مورد نیاز است.
 
کیت های تعمیر و نگهداری پیشگیرانه یورک: قطعات جایگزین یورک با سیستم های خنک کننده ای که برای تعویض در نظر گرفته شده است سازگار هستند. هزاران نفر برای سال ها به کیت های نگهداری پیشگیرانه یورک وابسته بوده اند. اکثر مدل‌های چیلر معمولی دارای کیت نگهداری پیشگیرانه هستند که شامل همه چیزهایی است که برای سرویس سالانه نیاز دارید.
 
قطعات تعویض یورک: برای کاربردهای صنعتی و تجاری فقط می توان به قطعات تعویض یورک اعتماد کرد. قطعات و لوازم اصلی یورک بهترین گزینه برای تعمیر و نگهداری هستند.
 
خنک کننده یورک VSD: در مورد چیلر شما چیزی کمتر از قطعات با کیفیت بالا و سفارشی انجام نمی شود. YORK یک شرکت و برند شناخته شده با سابقه طولانی موفقیت است، زمانی که از خنک کننده YORK VSD منحصراً در تجهیزات یورک استفاده می کنید و از هیچ محصول دیگری استفاده نمی کنید.
 
 
عملکرد و کارایی چیلر یورک آمریکا در صنعت تهویه مطبوع تجاری به خوبی شناخته شده است. چیلر یورک خنکی کافی را فراهم می کند و در عین حال هزینه انرژی را برای تاسیسات نیز کاهش می دهد. قطعات کاربردی یورک برای نگهداری از واحد چیلر شما در محیط های تجاری و صنعتی بهترین هستند!
 
 

اهمیت محصولات یورک

سیستم های تهویه از جمله چیلرها باید به طور منظم سرویس شده و در صورت لزوم با قطعات جایگزین سرویس شوند. دربرخی مواقع فرسودگی و پارگی دستگاه ها ممکن است نیاز به تعویض آنها داشته باشد. بنابراین حفظ یک محیط کاری راحت، ایمن و سازنده ضروری است. اگر به خدمات یا تعمیر نیاز دارید، باید از شرکت ها و تکنسین های معتبر استفاده کنید. تسلا تجهیز طیف گسترده ای از محصولات و خدمات چیلر با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

 

X

شما هم نظر دهید

ما را دنبال کنید