چیلر ابارا؛ بهترین چیلر جذبی

چیلر ابارا؛ بهترین چیلر جذبی

چیلر ابارا (EBARA CORPORATION) پیشگام صنعت چیلر در ژاپن با ساخت اولین چیلر سانتریفیوژ ژاپنی در سال 1930 نشات گرفته است.

ابارا (EBARA) یک تولید کننده جهانی پیشرو در سیستم های خلاء و نیمه هادی و ... است که دومین سهم بازار جهانی برای سیستم های CMP را دارد. شرکت ابارا در نوامبر 1912 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در توکیو، ژاپن است. چیلر ابارا (EBARA CORPORATION) پیشگام صنعت چیلر در ژاپن با ساخت اولین چیلر سانتریفیوژ ژاپنی در سال 1930 نشات گرفته است.

سبد محصولات ابارا شامل چیلرهای گریز از مرکز، چیلرهای جذبی، هیترها، چیلرهای پیچی و برج های خنک کننده می باشد. چیلرهای ابارا دارای نقاط قوت فراوانی نسبت به سایر چیلرها هستند که از جمله آنها می توان گفت چیلرهای EBARA چیلرهای فشرده، با دقت بالا و سازگار با محیط زیست می باشند که برای تجهیزات تولید نیمه هادی در نظر گرفته شده است. از دیگر نقاط قوت چیلرهای EBARA می توان به ابعاد جمع و جور، خروجی خنک کننده بالا و دقت بالا اشاره کرد، بنابراین چیلرهای ابارا در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

چیلر ابارا دارای طراحی جمع و جور با خروجی بالا می باشد که می تواند از طرح های انعطاف پذیر در فضاهای محدود پشتیبانی کرده و ثبات فرآیند را با کنترل دقیق دما بهبود بخشد. استفاده چیلر ابارا از مبرد GWP کم سبب می شود که اثرات زیست محیطی و درجه خطر را در صورت نشتی کاهش دهد. هم چنین زمان های خنک کننده کوتاه تر که از طریق خنک سازی در دمای پایین ممکن می شود، می تواند به بهبود عملکرد کمک کند.

چیلر ابارا به ترویج توسعه تجهیزاتی که بار محیط زیست را کاهش می دهد، کمک می کند و با کاهش هزینه های چرخه عمر، مصرف انرژی و انتشار CO2 از طریق بهینه سازی محیط تجهیزات سرمایش و گرمایش به مهار گرمایش جهانی نیز کمک می کند.

X

شما هم نظر دهید

ما را دنبال کنید